Online Danışmanlık - Avukat Melih Demirer
 

Online Danışmanlık

Demirer Hukuk Bürosu olarak, teknolojinin ilerlemesi, zaman sorunları ve  bire bir yüz yüze görüşmenin imkansızlığı gibi sebeplerle ofis ortamında danışmanlık hizmeti yanında ayrıca Online Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmetlerini facebook, telefon, SMS, veya e-posta ile internet üzerinden vermektedir. Ancak Online Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık hizmeti almadan evvel incelenmesini talep edeceğiniz bir takım belge var ise bunları e-posta yoluyla bize ulaştırmak üzere hazırlamanız uygun olacaktır.

Avukatlık Kanunu gereği online hizmetten faydalanmak için iletişim sayfamızda bulunan form aracılığı ile veya info@melihdemirer.com mail adresinden iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmetten bir konu hakkında destek talebinde bulunabileceğiniz gibi gurup veya tüzel kişi olmanız gibi hallerde devamlı bir hizmet şeklinde de danışmanlık alabilirsiniz.

Danışmanlık Ücreti

Danışmanlık hizmeti ücreti ödemeden önce öncelikle telefonla veya e-posta ile bize ulaşarak hangi konuda ödeme yapmak istediğinizi belirtmeniz halinde online ödeme için gerekli bilgiler tarafınıza gönderilecektir.

Av.Melih DEMİRER

İletişim Formu

  https://melihdemirer.com/wp-content/uploads/2019/10/logo_white_small_05.png
  Mustafa Kemal Mahallesi 2146. Sokak Atlas Plaza No: 14/19 Çankaya/ANKARA
  +9 0542 894 59 06
  info@melihdemirer.com

  Bizi Takip Edin

  Whattsapp İletişim

  DEMİRER Hukuk Bürosu  Kalite ve eğitim amaçlı bilgi paylaşabilirsiniz.

  Tüm Hakları Saklıdır © DEMİRER HUKUK 2020

  Bilgi İçin Ara